Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jarocin logo

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik Żnin

Nagrody i wyróżnienia spółdzielni

Kryształowy Hit 2018
20 czerwca na zamku w Gniewie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i nadania tytułów HIT 2018 najciekawszym dokonaniom gospodarczym i samorządowym z terenu województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.
Naszej Spółdzielni nadano tytuł KRYSZTAŁOWY HIT 2018 w kategorii organizacja i zarządzanie za dynamiczny rozwój sieci handlowych poprzez otwieranie nowych placówek oraz tworzenie miejsc pracy.

Puchar marszałka woj.kujawsko-pomorskiego
Podczas XXI Pałuckich Targów Rolnych zostaliśmy uhonorowani pucharem marszałka woj.kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej.

Chleb z ROLNIKA- super smak Gazety Pomorskiej 2016
Nasza Spółdzielnia znalazła się w gronie laureatów plebiscytu Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2016. Do konkursu w kategorii „pieczywo” zgłosiliśmy chleb baltonowski, który od lat wypiekamy według tradycyjnych receptur (na naturalnym zakwasie).

Primus Nominatus
Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji wyróżniło naszą firmę Certyfikatem Primus Nominatus w zakresie jakości procesów zarządzania-za jakość wyrobów piekarniczych wytwarzanych w oparciu o sprawdzone tradycyjne metody produkcji oraz za indywidualne podejście do klienta w zakresie sprzedaży detalicznej artykulów spożywczo-przemysłowych.

HIT 2011
Konkurs „Kujawsko-Pomorski Hit 2011”, jest przedsięwzięciem promującym osiągnięcia gospodarcze, samorządowe i ekologiczne. Celem konkursu jest m. in. wyłonienie i uhonorowanie najlepszych produktów i usług. Kapitułę konkursu, oceniającą zgłoszenia stanowią Starostowie Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przedstawiciele samorządów gospodarczych administracji samorządowej i państwowej. W tym roku zostaliśmy wyptypowani przez Starostwo Powiatowe w Żninie do tego konkursu i po wizytacji oraz rekomendacji dokonanej przez komisję konkursową, kapituła przyznała nam wymieniony tytuł „HIT 2011”.

Gazele Biznesu
W latach 2006- 2013 byliśmy laureatami corocznego rankingu nabardziej dynamicznych małych i średnich firm.

Kontakt

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik Żnin

700-lecia 32, 88-400 Żnin

tel. +48 52 303 10 68

fax +48 52 303 10 69